- Počasí
- Čínská lidová republika
- Heilongjiang
- Xinglongcun
Aktuální počasí Xinglongcun
Aktuální počasí přímo pro město Xinglongcun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 995 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
