- Počasí
- Čínská lidová republika
- Heilongjiang
- Xinglongcun
Aktuální počasí Xinglongcun
Aktuální počasí přímo pro město Xinglongcun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 996 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
