- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jilin
- Xinglong
Aktuální počasí Xinglong
Aktuální počasí přímo pro město Xinglong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
