- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Xingguang
Aktuální počasí Xingguang
Aktuální počasí přímo pro město Xingguang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
