- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Xingdong
Aktuální počasí Xingdong
Aktuální počasí přímo pro město Xingdong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
