- Počasí
- Čínská lidová republika
- Heilongjiang
- Xin’ancun
Aktuální počasí Xin’ancun
Aktuální počasí přímo pro město Xin’ancun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 988 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
