- Počasí
- Čínská lidová republika
- Šen-si
- Xihuangling
Aktuální počasí Xihuangling
Aktuální počasí přímo pro město Xihuangling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
