- Počasí
- Čínská lidová republika
- Inner Mongolia
- Xigaowan
Aktuální počasí Xigaowan
Aktuální počasí přímo pro město Xigaowan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
