- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Xiayaduo
Aktuální počasí Xiayaduo
Aktuální počasí přímo pro město Xiayaduo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | -1°C |
