- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Xiatang
Aktuální počasí Xiatang
Aktuální počasí přímo pro město Xiatang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
