- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Xiapingmo
Aktuální počasí Xiapingmo
Aktuální počasí přímo pro město Xiapingmo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 24°C |
