- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Xiaoying
Aktuální počasí Xiaoying
Aktuální počasí přímo pro město Xiaoying. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
