- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Xiaopuzi
Aktuální počasí Xiaopuzi
Aktuální počasí přímo pro město Xiaopuzi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
