- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Xiaolaluo
Aktuální počasí Xiaolaluo
Aktuální počasí přímo pro město Xiaolaluo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
