- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangxi
- Xiaojiawan
Aktuální počasí Xiaojiawan
Aktuální počasí přímo pro město Xiaojiawan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
