- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shandong
- Xiaohancun
Aktuální počasí Xiaohancun
Aktuální počasí přímo pro město Xiaohancun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
