- Počasí
- Čínská lidová republika
- Beijing
- Xiaobu
Aktuální počasí Xiaobu
Aktuální počasí přímo pro město Xiaobu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
