- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jilin
- Xiaobadui
Aktuální počasí Xiaobadui
Aktuální počasí přímo pro město Xiaobadui. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
