- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Xiangduorencun
Aktuální počasí Xiangduorencun
Aktuální počasí přímo pro město Xiangduorencun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 1°C |
