- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hainan
- Xianchang
Aktuální počasí Xianchang
Aktuální počasí přímo pro město Xianchang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 28°C |
