- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Xiamencun
Aktuální počasí Xiamencun
Aktuální počasí přímo pro město Xiamencun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
