- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Xiahuitang
Aktuální počasí Xiahuitang
Aktuální počasí přímo pro město Xiahuitang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 41°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 995 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 27°C |
