- Počasí
- Čínská lidová republika
- Xinjiang
- Xiaheta Shilamu
Aktuální počasí Xiaheta Shilamu
Aktuální počasí přímo pro město Xiaheta Shilamu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
