- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Xiaguanzhou
Aktuální počasí Xiaguanzhou
Aktuální počasí přímo pro město Xiaguanzhou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 26°C |
