- Počasí
- Angola
- Luanda Norte
- Xá Ilunga
Aktuální počasí Xá Ilunga
Aktuální počasí přímo pro město Xá Ilunga. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 23°C |
