- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Wyncote
Aktuální počasí Wyncote
Aktuální počasí přímo pro město Wyncote. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 3. 5. (09:00)
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
