- Počasí
- Spojené státy americké
- Nebraska
- Wymore
Aktuální počasí Wymore
Aktuální počasí přímo pro město Wymore. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
