- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Wulukeng
Aktuální počasí Wulukeng
Aktuální počasí přímo pro město Wulukeng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
