- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Wulitun
Aktuální počasí Wulitun
Aktuální počasí přímo pro město Wulitun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | -12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
