- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Wudaotuncun
Aktuální počasí Wudaotuncun
Aktuální počasí přímo pro město Wudaotuncun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
