- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Wöschbach
Aktuální počasí Wöschbach
Aktuální počasí přímo pro město Wöschbach. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Náledí
Platí do 30. 3. (12:00)
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (10:00)
Námraza
Platí do 30. 3. (06:00)
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
