- Počasí
- Indonésie
- Central Java
- Wonosobo
Aktuální počasí Wonosobo
Aktuální počasí přímo pro město Wonosobo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 21°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 25°C |
