- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Wola Łącka
Aktuální počasí Wola Łącka
Aktuální počasí přímo pro město Wola Łącka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 26. 4. (18:00)
4°C
pocitově 1°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
