- Počasí
- Polsko
- Dolnoslezské vojvodství
- Wojszyce
Aktuální počasí Wojszyce
Aktuální počasí přímo pro město Wojszyce. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
