- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeonggi-do
- Witmal
Aktuální počasí Witmal
Aktuální počasí přímo pro město Witmal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
