- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Withernsea
Aktuální počasí Withernsea
Aktuální počasí přímo pro město Withernsea. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 10°C |
