- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Winter Gardens
Aktuální počasí Winter Gardens
Aktuální počasí přímo pro město Winter Gardens. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 17°C |
