- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Wingate
Aktuální počasí Wingate
Aktuální počasí přímo pro město Wingate. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 3°C
| vítr | 47 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 86 km/h |
| tlak | 989 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
