- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Windham
Aktuální počasí Windham
Aktuální počasí přímo pro město Windham. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
