- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Windermere
Aktuální počasí Windermere
Aktuální počasí přímo pro město Windermere. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 11°C |
