- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Windeby
Aktuální počasí Windeby
Aktuální počasí přímo pro město Windeby. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 10°C |
