Aktuální počasí Windberg
Aktuální počasí přímo pro město Windberg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 30. 4. (02:00) do 30. 4. (06:00)
12°C
pocitově 8°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
