- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Willstätt
Aktuální počasí Willstätt
Aktuální počasí přímo pro město Willstätt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vichřice
Platí do 30. 4. (11:00)
Nárazy větru
Platí od 30. 4. (10:00) do 30. 4. (18:00)
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
