- Počasí
- Spojené státy americké
- Minnesota
- Willmar
Aktuální počasí Willmar
Aktuální počasí přímo pro město Willmar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí od 30. 4. (02:00) do 30. 4. (08:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
