- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Willenhall
Aktuální počasí Willenhall
Aktuální počasí přímo pro město Willenhall. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
