Aktuální počasí Wieseth
Aktuální počasí přímo pro město Wieseth. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 30. 3. (12:00) do 30. 3. (20:00)
Námraza
Platí do 30. 3. (06:00)
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
