- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Wideopen
Aktuální počasí Wideopen
Aktuální počasí přímo pro město Wideopen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 9°C |
