- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Whitehall
Aktuální počasí Whitehall
Aktuální počasí přímo pro město Whitehall. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 18°C |
