- Počasí
- Spojené státy americké
- Colorado
- Westminster
Aktuální počasí Westminster
Aktuální počasí přímo pro město Westminster. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 30. 3. (11:00) do 30. 3. (00:20)
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 4°C |
