- Počasí
- Kazachstán
- Atyraū
- Pervoye Maya
Aktuální počasí Pervoye Maya
Aktuální počasí přímo pro město Pervoye Maya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 5°C |
